Бившият депутат от ГЕРБ Делян Добрев поиска президентът Румен Радев

...
Бившият депутат от ГЕРБ Делян Добрев поиска президентът Румен Радев
Коментари Харесай

ГЕРБ искат от президента да свика парламента извънредно

Бившият народен представител от ГЕРБ Делян Добрев изиска президентът Румен Радев да свика „ незабавно Народното събрание “, с цел да бъдат призната промяната в правосъдната система, за която не остана време заради късия живот на 48-ия парламент.

„ Тъй като всички партии се кълнат във честност в правосъдната промяна и се упрекват взаимно за неуспеха и, предлагам Президентът, съгласно своите пълномощия, да свика незабавно Народното събрание и за 1 седмица да я изгласуваме “, написа Добрев на страницата си във Facebook.

„ Така ще покажем действително кой е за и кой е срещу и ще спестим маса празни приказки по време на акцията! “, счита някогашният енергиен министър.

По-рано президентът Радев пък разяснява, че „ 48-ят парламент се разпусна от боязън да не сформира държавно управление и одобри съдбоносни решения без никакъв разбор и оценка на риска “. 
Източник: euronewsbulgaria.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР