Бившата водеща на Събуди се по Нова тв Мартина Ганчева

...
Бившата водеща на Събуди се по Нова тв Мартина Ганчева
Коментари Харесай

Водеща на Нова е приета спешно в болница

Бившата водеща на " Събуди се " по Нова тв Мартина Ганчева стресна доста почитателите си в обществената мрежа с един от последните си постове. 

От него излиза наяве, че тя е имала съществено здравословни проблеми в последните месеци. 

" Щастлив е този, който е здрав. Само че човек не го вижда, до момента в който не се разболее ". Прочетох го в " Сенки в Рая " на Ремарк - една от книгите, които глътнах на един мирис, до момента в който лежах по лечебни заведения през миналия месец и половина. Ще запомня вечно този откъс.

 

От 19 декември до момента минах през доста премеждия, за които не желая да описвам. Искам да се съсредоточвам върху позитивното и да ви споделя за един извънреден доктор - лекар Венцислав Георгиев. Бедата и болката ме водиха при него. Нямам думи, с които да изразя благодарността си за грижите, които постави и продължава да поставя той за мен ", написа брюнетката в профила си. И прибавя:

" Невероятен експерт и човек 24/7, който знае какво прави, изяснява разбираемо и каквото обещае, се случва. Същото мога да кажа и за екипа му в отделението по Урология в УМБАЛ Канев, което стана като мой втори дом през миналия месец.

Не излиза наяве какви проблеми тъкмо са мъчили Мартина Ганчева, само че наподобява ситуацията не е било по никакъв начин леко, щом е лежала толкоз време по лечебни заведения, написа Блиц.
               

 

 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР