Бившата приятелка на Кристиано Роналдо Даниела Чавес успешно се справя

...
Бившата приятелка на Кристиано Роналдо Даниела Чавес успешно се справя
Коментари Харесай

Бивша на Роналдо събра 6.5 млн. паунда с еротични снимки

Бившата другарка на Кристиано Роналдо Даниела Чавес сполучливо се оправя със задачата да завоюва огромна сума пари с голи фотоси, с цел да купи чилийския първокласен футболен клуб О`Хигинс.

35-годишната русокоска отвори личен профил в уеб страницата за еротично наличие „ OnlyFans “ и единствено в границите на две седмици събра 6,5 милиона паунда от нужната сума за привобиване на отбора от Ранкагуа. Абонаментът за извънредно наличие на нейния профил е 17 паунда на месец.

Чавес обаче се нуждае от още 10 милиона паунда, с цел да покрие минималните условия на сегашния притежател на клуба Рикардо Абумохор. Бързото събиране на началната сума обаче е невероятна и буди оптимизъм, че моделът на „ Плейбой “ ще успее да реализира крайната си цел.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР