Бивш служител на Intel, уволнен в началото на 60-те си

...
Бивш служител на Intel, уволнен в началото на 60-те си
Коментари Харесай

Мъж на 60 години, уволнен от Intel, търси работа и казва, че „пенсионирането все още няма смисъл за мен“

Бивш чиновник на Intel, уволнен при започване на 60-те си години, разкри финансовите провокации, пред които е изправен, и по какъв начин безработицата е нарушила проектите му за пенсиониране. Брад Дженкинс, основан в Съединени американски щати механик, загуби работата си в средата на 2025 година, откакто работи четири години в софтуерната компания в Орегон, съгласно отчет на Business Insider.

Дженкинс, който се причисли към Intel на 59 години, сподели, че постоянно е бил песимистичен по отношение на уволнението през цялото време на работата си. „ Тогава бях на 59 години и си припомням, че си мислех за какво наемаш някакъв остарял бой като мен? “ През идващите няколко години претърпях голям брой кръгове съкращения “, сподели той, представен от Business Insider.

„ Е, аз не съм управител, тъй че би трябвало да съм в сигурност “

Дженинс сподели, че всичко в работата е вървяло безпрепятствено до март 2025 година, когато Intel смени основния изпълнителен шеф (CEO) и имаше акцент върху намаляването на ръководството пластове.

„ Ами не съм мениджъ...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР