Binance добавя нова криптовалута към платформата си за търговия
Binance, една от водещите международни тържища за криптовалути, разкри проекти за въвеждане на благоприятни условия за търговия с нов алткойн.
Борсата има намерение да интегрира поддръжка за NOT, цифров токен, обвързван с необятно известната игра Notcoin, посредством своята платформа Launchpool. Тази платформа разрешава на потребителите да стейкват своите монети, с цел да придобият нови цифрови активи.
От 13 до 16 май потребителите на Binance ще имат опцията да стейкват своите BNB токени (родния актив на борсата), както и стабилната монета First Digital USD ( FDUSD ) в избрани пулове, с цел да печелят NOT токени.
На 16 май Binance има за цел публично да включи NOT в своята платформа, въпреки и с защитна мярка. Борсата ще постави “ ” на NOT, процедура, която обикновенно се употребява за планове с по-ниска ликвидност и евентуално по-висока волатилност спрямо други токени на борсата.
За да търгуват активи, маркирани с сходен seed tag, Binance задължава потребителите да се подлагат на периодически проби на всеки 90 дни, с цел да се уверят, че схващат обвързваните опасности.
Няколко други известни тържища за криптовалута, в това число Bitfinex, OKX и Bybit, също оповестиха желанието си да поддържат NOT.




