Биляна Гавазова се гласи за политиката?
Биляна Гавазова май се гласи скоро да се сбогува с безработицата. Бившата водеща от Би Ти Ви ясно демонстрира, че има забавни оферти за работа. Засега не е разкрила тъкмо какви, само че наподобява, става въпрос за политика. Напоследък избори у нас са вършат през няколко месеца и Биляна най-вероятно ще взима положителни пари, в случай че се уреди в това занятие.
Макар че към момента публично се води бе работа, Биляна Гавазова преди няколко дни сподели, че не може да се оплаче от липса на задължения. Тя е била модератор на конференция, на която се е обсъждало по какъв начин да се разграничават потребните от нездравословните храни. Била е поканена от Италианското посолство в България, а на събитието се е видяла с много хора с въздействие в европейската политика по храните.
По мотив тази тематика освободената от Антон Хекимян някогашна водеща на „ Тази заран ” написа в обществените мрежи цяло ревю, което наподобява на политическа тирада. Тя разгласи, че родното сирене и кашкавала ни напълно скоро може да бъдат оповестени за нездравословни в цяла Европа, и че държавното управление ни – което и да е то, би трябвало да вземе отношение по тематиката и да ги отбрани.
Думите й издават, че тв звездата май има упоритости да се изявява в области, свързани с политиката само че храните. Ето част от текста: „ В края на годината в Европейската комисия следва необятен спор с опция да бъде взето и дефинитивно решение – всички страни в общността да маркират храните и напитките с един и същи етикет. В Европа се борят две съществени схеми – тази на „ светофара ” и „ батерията ”. От думите на доцент доктор Захари Велчев стана ясно, че при избора на NutriScore или цветната скица (светофара – б.а.) българското сирене и кашкавал могат да светнат в червено като ВРЕДНИ храни. Доста смущаващо, нали? Българската страна също има право на мнение, даже е целесъобразно, само че към този момент настройките са да запазим НЕУТРАЛИТЕТ. Дали? И в чия изгода би било това? Възникват доста въпроси, които занапред ще бъдат обсъждани. Защото без държавно управление може и да изкараме известно време, само че без храна и вода... надали... ”.
Няколко дни откакто ги написа тези наподобяващи политическо изказване думи, водещата разгласява „ понеделнишка ” фотография, на която наподобява много делово. Откакто си събра багажа от Би Ти Ви, Гавазова показваше главно „ отпускарски ” фотоси, за които театралничи в лежерен тип. Този път обаче бе в бяла риза, седнала зад кормилото, сякаш отиваща на работа. Към фотографията Биляна написа „ Избирам светлата страна ”. Какво има поради, към този момент не е известно. Най-вероятно става въпрос за работа, обвързвана с някаква идея. Нищо чудно тя да е в региона на обичаната й тематика – сигурност на храните и отбраната на родната продукция, писа Уикенд.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




