Bijnor: Полицията арестува мъж и брат му в събота за

...
Bijnor: Полицията арестува мъж и брат му в събота за
Коментари Харесай

Мъж, брат му убива съпруга за афера, остава намерен в боклук година по -късно

Bijnor:

Полицията арестува мъж и брат му в събота за това, че се твърди, че е умъртвил жена му и погребал останките й покрай купчина отпадък преди повече от година, оповестиха чиновници. Оплака се, че Камил не им е разрешила да приказват с нея две години. След това липсваше тъжба от майката на Асифа в полицейското ръководство в Чандпур на 26 март, заяви Следствен отдел към окръжна прокуратура.

Действайки по съмнение, че полицията задържа Камил и брат му Адил за разпит.

По време на разпит Камил разкри, че подозира Асифа за това, че има спекулация. " На 23 ноември 2023 година той благодарение на брат си Адил и вуйна им Чандни, удушен Асифа до гибел и след това зарови тялото й ", сподели Коко. said.

The police have sent the remains for postmortem examination and are currently searching for the aunt, Chandni - who is on the run.

(Except for the headline, this story has not been edited by NDTV staff and is published from a syndicated feed.)

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР