Решено! Обявиха кой ще свири Дунав - Славия
БФС разгласи през днешния ден съдийските назначения за 18-ия кръг в Първа лига. Градското дерби сред Локомотив и Ботев бе поверено на пловдивчанина Владимир Вълков. Това ще е първи сходен мач за него в досегашната му кариера.
4 Дек 2018 година Вторник 15:00 ч.
ПФК Берое - ПФК Черно море
Горско стопанство: Станислав Тошев Ставров АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ: Валентин Станчев Железов
СН: Евгени Георгиев Георгиев
4 Дек 2018 година Вторник 17:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Ботев
Горско стопанство: Владимир Вълков Вълков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Йордан Петров Петров
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Петър Стоянов Петров
5 Дек 2018 година Сряда 15:00 ч.
ФК Етър - ПОФК Ботев Враца
Горско стопанство: Драгомир Димитров Драганов АС1: Даниел Милков Ников АС2: Никифор Деянов Велков
4-ТИ: Станислав Георгиев Тодоров
СН: Константин Делов Писков
5 Дек 2018 година Сряда 17:30 ч.
ПФК Септември - ПФК Левски
Горско стопанство: Петър Кирилов Костадинов АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Георги Кънчев Димитров
СН: Кирил Петков Йорданов
6 Дек 2018 година Четвъртък 12:30 ч.
ФК Витоша - ФК Верея
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Румен Емилов Иванов АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Кирил Манолов Лозанов
6 Дек 2018 година Четвъртък 15:00 ч.
ОФК Дунав 2010 - ПФК Славия 1913
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Кольо Димитров Данев
6 Дек 2018 година Четвъртък 17:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Лудогорец 1945
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Ивайло Иванов Стоянов
СН: Иван Захариев Вълчев
4 Дек 2018 година Вторник 15:00 ч.
ПФК Берое - ПФК Черно море
Горско стопанство: Станислав Тошев Ставров АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ: Валентин Станчев Железов
СН: Евгени Георгиев Георгиев
4 Дек 2018 година Вторник 17:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Ботев
Горско стопанство: Владимир Вълков Вълков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Йордан Петров Петров
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Петър Стоянов Петров
5 Дек 2018 година Сряда 15:00 ч.
ФК Етър - ПОФК Ботев Враца
Горско стопанство: Драгомир Димитров Драганов АС1: Даниел Милков Ников АС2: Никифор Деянов Велков
4-ТИ: Станислав Георгиев Тодоров
СН: Константин Делов Писков
5 Дек 2018 година Сряда 17:30 ч.
ПФК Септември - ПФК Левски
Горско стопанство: Петър Кирилов Костадинов АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Георги Кънчев Димитров
СН: Кирил Петков Йорданов
6 Дек 2018 година Четвъртък 12:30 ч.
ФК Витоша - ФК Верея
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Румен Емилов Иванов АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Кирил Манолов Лозанов
6 Дек 2018 година Четвъртък 15:00 ч.
ОФК Дунав 2010 - ПФК Славия 1913
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Кольо Димитров Данев
6 Дек 2018 година Четвъртък 17:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Лудогорец 1945
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Ивайло Иванов Стоянов
СН: Иван Захариев Вълчев
Източник: ruse24.bg
КОМЕНТАРИ