Без победител приключи контролата във Видин между местния Бдин и

...

Дубалът на Ботев и Бдин не се победиха в контрола

Без победител завърши контролата във Видин сред локалния Бдин и втория тим на Ботев (Враца). Двата отбора си размениха по 2 попадения и приключиха при резултат 2:2.

Мачът бе равносилен, като в избрани интервали противниците вземаха превес във владеенето на топката. Гостите откриха резултата с 13-ата минута, когато Асен Русинов стреля неспасяемо от 22-23 метра. В 20-ата обаче Денис Гърлов бе изведен очи в очи с врачанския пазач и го преодоля – 1:1.

Пълният поврат стана факт в 31-ата минута, когато водачът на домакините Александър Соколов вкара от фаул за 2:1. Няколко минути по-късно обаче навършилият през днешния ден 17 години Теодор Георгиев се възползва от подаване на Русинов и заби втория гол за Ботев.

След почивката и двата тима сътвориха по няколко обстановки. За видинчани пропусна да осъществя Гърлов, а за врачани Йордан Желев.