Без особени проблеми на терена в Разград Лудогорец победи ЦСКА

...

Без напрежение "Лудогорец" се справи с ЦСКА 1948

Без особени проблеми на терена в Разград " Лудогорец " победи ЦСКА 1948 във втория кръг на Първа футболна лига. Домакините реализираха типичен резултат - 3:0.

Мачът стартира с напън на " орлите ", само че те трябваше да изчакат до продължението на първото полувреме, с цел да падне първия гол. Бернард Текпетей прати топката във вратата на ЦСКА 1948 с любопитен изстрел с глава и след центриране на Сисиньо.

Снимка: Lap.bg

През втората част домакините затвърдиха превъзходството си. Дебютантът в редиците на " Лудогорец " Дорин Ротариу се разписа за 2:0 в 64-ата минута.

Само 10 по-късно резултатът стана типичен след гол на Елвис Ману.

В края на мача Ротариу можеше да означи още едно попадение, само че топката се отби от гредата на гостите.

Във вторник (3 август) " Лудогорец " гостува на гръцкия " Олимпиакос " в първи мач от третия квалификационен кръг за груповата фаза на Шампионска лига. В шампионата " орлите " са водачи след две победи - над " Локомотив " Пловдив и ЦСКА 1948, които пък нямат извоювана точка досега.

Източник: btvnovinite.bg