Селянин го „слага“ на Алекс Богданска! Разбра се защо Петканов е имал толкова комплекси по време на брака им
Без кой знае какъв гений или познания в някоя област Александра Богданска съумя да се трансформира в една от най-успешните млади дами у нас. Тя не стопира да натрупа пачки и по едно и също време с това да практикува постоянен секс.
Последната възлюбена на Алекс се споделя Младен Николайчов и е на 39 година Любопитна детайлност е, че възлюбеният й е със селски генезис. Роден и израснал е в Горни Богров – село в област София.
Двамата неотдавна са се върнали от сантиментална отмора в Доминиканска република. Манекенката се скъса да разгласява разголени фотоси от там, само че не пожела да разкрие кой е кавалерът й.
За Младен се знае единствено, че е рали играч с някакви триумфи преди години. От какво се устоя в този момент и дали работи въобще, не е известно.
Не е изключено това да е следващият мъж, който Алекс да устоя. Това се случи и в предната й връзка с Мартин Светломиров.
Богданска и Николайчов явно имат съществени планове един към различен, тъй като са закупили общо компания на символичната цена от 100 лева Чрез нея са записали закупен парцел от два декара и просторна къща към него в селото на Младен. По всичко проличава, че компанията е „ куха “ и е употребена единствено с цел да не може да се потвърди произходът на парите, с които парцелът е закупен. Счита се, че коства най-малко половин милион лв..
Оказва се, че Алекс Богданска е по-хитра, в сравнение с наподобява. Тя е единствено на 32 година, а към този момент има цели три жилището в София. Два са в „ Кръстова вада “, а в „ Драгалевци “ има мезонет.
Именно това имотно положение е било в основата на развода й. Даниел Петканов по този начин и не превъзмогнал, че е с 8 години по-голям от нея и сякаш е по-известният от двамата, а се постанова като семейство да живеят в нейно жилище.
Инфо: Уикенд, Crimesbg.com




