Бейзболният свят се събра, за да скърби Дейви Джонсън, след

...
Бейзболният свят се събра, за да скърби Дейви Джонсън, след
Коментари Харесай

Светът на бейзбола скърби Дейви Джонсън след смъртта на Легендата на Мец: „Гигант на играта“

Бейзболният свят се събра, с цел да скърби Дейви Джонсън, откакто именитият някогашен състезател и управител умря в петък на 82.

Той по -специално ръководи метците до последната им купа от международните серии през 1986 година

„ Дейви беше виновен за най -успешното тичане в нашата история “, написа историкът на екипа на Метс и дългогодишният някогашен шеф на PR Джей Хорвиц. „ От 1984–1990 година спечелихме над 100 мача два пъти и над 90 надпревари на два други случая. Общият му връх беше 595 (повечето победи от управител на Mets) и 417 загуби, печеливш % от.588.

" Но успехите и загубите в действителност не описват историята на това, което направи Дейви страховит. Той беше бреше, имаше размазване и беше съвършеният човек, който да управлява нашия екип през 80 -те години, който имаше толкоз доста разнообразни персони. Той в никакъв случай не се опасяваше да приказва мнението си. "

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР