Бетис успя да измъкне точка от лидера – 1:1, в

...

Бетис измъкна точка от Реал Мадрид

Бетис съумя да измъкне точка от водача – 1:1, в мач от 16-я кръг на Ла Лига. Зелените обаче не престават слабата си серия от единствено един домашен триумф в 10 срещи. Те са седми в класирането с 26 точки. Реал води с 39 точки, една повече от Жирона и пет пред Барселона. Утре Барселона посреща Жирона.

Първото полувреме на срещата в Севиля приключи без голове, като най-големия пропуща направи Айосе Перес. Той се озова на отлична позиция, само че вратарят Андрий Лунин избави удара му.

В началото на втората част нормалният воин за Реал през сезона Джуд Белингам изведе отбора си напред в резултата. Голът е. Той получи топката от Брахим Диас, спря е на гърди и с отмерен удар я прекара сред краката на вратаря Руи Силва.

Двадесет и пет минути преди края бранителят на Бетис Айтор Руибал изравни със мощен шут – 1:1.
Източник: flashnews.bg