Бетис постигна обрат от 0:2, за да стигне до победа

...

Бетис затвърди мястото в топ 6 след голям обрат

Бетис реализира поврат от 0:2, с цел да стигне до победа 3:2 в семейството си на Алавес. Гостите водеха на почивката след голове на Хоселу (12) и Едгар Мендес (24), само че в последната третина на мача отборът на Мануел Пелегрини стигна до цялостен поврат.

Борха Иглесиас се разписа от дузпа в 61-ата минута и донесе успеха на отбора в 88-ата минута, а сред двете му попадения Хоакин направи 2:2 в 81-ата минута.

Така Бетис записа четвърта поредна победа в Ла Лига и е шести в класирането, като изостава на шест точки от четвъртия Севиля. Алавес изпусна късмет за точки и остава предпоследен, а две точки го разделят от първия тим над чертата, който е Елче.

function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `