Бетис помогна на Барса като победи АтлетикоКоравият отбор на Реал

...

Бетис помогна на Барса като победи Атлетико

Бетис оказа помощ на Барса като победи Атлетико
Коравият тим на Реал Бетис победи с 1:0 Атлетико Мадрид в мач от 22-ия кръг на испанската Ла Лига и по този метод лиши мадридчани от опцията да се приближат до водача Барселона. Двубоят на "Бенито Вилямарин" в Севиля предложи равностойна игра, а единственото попадение означи Серхио Каналес от дузпа в 65-та минута. През всичките 90 минути на терена за Атлетико игра новото попълнение Алваро Мората, който си партнираше с Антоан Гризман. И двамата обаче не съумяха да оказват помощ на отбора на избегне второ проваляне от началото на сезона.

С успеха "зелено-белите" ще се придвижат до 6-то място, а също така прескочиха групите на Лига Европа и ще играят на полуфинал за Купата на Краля. Атлетико пък остава на 2-ро място с 44 точки - на шест от първия Барселона и на пет пред Реал Мадрид. "Белите" одобряват тази вечер Депортиво Алавес и могат да съкратят изоставането си от двата тима, които сбъркаха този кръг. /БГНЕС
Източник: bgnes.com