Бетис надделя над Атлетико (Мадрид) с минималното 1:0 в мач

...

Бетис изненада неприятно Атлетико

Бетис надви над Атлетико (Мадрид) с минималното 1:0 в мач от 11-ия кръг на Ла Лига.

Домакините излязоха напред в резултата след едвам четири минути игра. Ез Абде проби по левия фланг и пусна паралелен пас към Витор Роке, а още преди топката да стигне до бразилеца Хосе Мария Хименес направи опит да я почисти, само че вместо това я прати в личната си врата и резултата стана 1:0.

В 27-ата минута Бетис имаше доста добър късмет да удвои задатъка си. Абде получи топката в наказателното поле и стреля, само че заби топката в напречната греда.

В заключителните минути от постоянното време Витор Роке получи извеждащ пас и се стрелна към наказателното поле на Атлетико, където се озова очи в очи с Ян Облак, като елегантно го преодоля и прати топката в мрежата му, само че попадението не бе прието, защото нападателят бе в засада.
 Севиля - Бетис 1:0 в мач от Ла Лига