Бетис достигна до драматичен успех с 2:1 пред собствена публика

...

Бетис с драматичен успех над Осасуна

Бетис доближи до трагичен триумф с 2:1 пред лична аудитория против Осасуна в среща от 11-ия кръг от Примера дивисион.

Двe основни изяви на Иско осигуриха скъпата и трагична победа в интерес на тима от Андалусия.Бившият футболист на Реал Мадрид и Севиля асистира за голмайстора Уилиан Хосе в края на първата част и " зелено-белите " взеха скъп задатък в резултата. В самото начало на второто полувреме Уилиан хосе пропиля чиста опция да се разпише за повторно във вратата на гостите от Памплона, които изравниха посредством Рубен Гарсия четири минути преди приключване на постоянното време. Бетис япражни напън против своя съперник в търсене на триумфа и в третата минута на продължението Иска с диагонален шут осъществя победния гол за тима от Севиля.Бетис реализира две следващи победи в шампионата за първи път от октомври 2022 година и се намира на седмо място в класирането в Примера дивисион със 17 точки.Осасуна е на 11-та позиция след шестата си загуба през акцията.
Източник: novsport.com