беше сменен принудително още в 27-ата минута при гостуването на

...

Сочи триумфира в Москва, Попето напусна с контузия

беше заменен наложително още в 27-ата минута при гостуването на на. Отборът на българина реализира доста скъп триумф с 1:0 на " ВЕБ-Арена " и на процедура изхвърли " армейците " от борбата за второто място в съветската лига. Разликата сред двата отбора към този момент е 5 точки в интерес на, а до края на сезона остават единствено два кръга. Попето и компания се изравниха с (Москва), който през вчерашния ден беше победен с 2:5 от. В последния кръг и ще се срещнат в директен двубой в столицата.

Освен Попето титуляр за Сочи беше и някогашният футболист на Левски. На вратата на пък застана 18-годишният. Младокът дебютира в елита, замествайки контузения, само че получи гол още при първия удар към вратата му. Това се случи в 10-ата минута след удар на Артьом Макарчук, който засече с глава центриране на.