Берое“ завърши при резултат 1:1 в третата си контрола в

...

Берое с равенство в контрола

„ Берое “ приключи при резултат 1:1 в третата си контрола в Турция срещу  „ Подбескидже “.

Поляците откриха преди почивката посредством Гоку, а Васил Василев изравни през второто полувреме.

Спас Георгиев нанесе удар в 7-ата минута, само че вратарят на поляците избави.

Есекиел Бонифацио стреля от фал в 17-ата минута, само че право в ръцете на Иван Караджов.

Подбескидже поведе в резултата с гол в 19-ата минута. Роман Гоку направи двойно подаване със собствен съотборник, след което излезе на комфортна позиция в наказателното поле на Берое и вкара топката в долния десен ъгъл на вратата на Иван Караджов.

Четири минути по-късно Денислав Станчев излезе на добра позиция в наказателното поле на поляците, само че ударът му бе отразен от Матвей Игонен.

В 35-ата минута Симеон Мечев центрира от фал в наказателното поле на Подбескидже, където Педро Енрике се размина с топката на сантиметри и тя излезе в навън.

Пред Тонислав Йорданов се откри добра опция в наказателното поле на Подбескидже в 42-ата минута, само че ударът му бе блокиран.

Спас Георгиев  насочи доста прекрасен отдалечен удар в 66-та минута, който бе отразен от вратаря на полския тим. След това Тонислав Йорданов подаде към Калоян Кръстев, който бе на отлична позиция, само че ударът му бе избавен.

В 74-ата минута Яното стреля от фал, само че в ръцете на Караджов.

Три минути по-късно Серкан Юсеин насочи отдалечен удар, само че над напречната греда в навън.

Берое съумя да изравни резултата в 79-ата минута. Васил Василев се възползва от груба неточност на вратаря на Подбескидже и направи резултата 1:1.

Следващата контрола на Берое е на 27 януари против Македония Гьорче Петров.

Берое: 1. Иван Караджов, 15. Георги Динков, 6. Макс Челич, 14. Педро Енрике, 17. Спас Георгиев, 18. Денислав Станчев (60′-Атанас Йорданов), 16. Симеон Мечев, 10. Йоан Бауренски(65′-Васил Василев), 77. Божидар Пенчев (46′ – Серкан Юсеин), 21. Вини Трибуле (46′ – Калоян Кръстев), 98. Тонислав Йорданов (71′ – Дамян Йорданов)

Подбескидже: 32. Матвей Игонен, 4. Артур Вители, 44. Хулио Родригес, 3. Матеуш Випих, 21. Йепе Симонсен, 23. Марсел Мищал, 2. Есекиел Бонифацио, 17. Титас Миласиуш, 24. Максимилиан Шитек, 9. Камил Билински, 22. Роман Гоку
Източник: novinata.bg