Берое завърши 1:1 в контролна среща с Янтра, играна в

...

Берое и Янтра не се победиха в контрола

Берое приключи 1:1 в контролна среща с Янтра, играна в Стара Загора.

Гостите излязоха напред в резултата в 11-а минута, когато Колев проби по фланга и даде за непокрития в наказателното поле Върбанов, който от своя страна съумя да прати топката в мрежата - 0:1.

Последваха няколко положителни обстановки за Берое, а най-хубавите от тях пристигнаха след осъществяване на корнер, когато първо Тунгара, а по-късно и Николов се разминаха на сантиметри след удари с глава.

През втората част играта не се промени изключително, а домакините съумяха да изравнят в 52-а минута. Мечев центрира от фаул, а Георги Динков се разписа след удар с глава - 1:1.

В идващия си мач Берое гостува на Миньор (Перник) в среща от шампионата за Купата на България. Двубоят е плануван за 26 ноември от 13:30 часа.