Берое записа домакинска загуба от Славия с 1:2 в среща

...

Томаш и Берое се сгромолясаха у дома, феновете поискаха оставката на треньора

Берое записа домакинска загуба от Славия с 1:2 в среща от 13-ия кръг на efbet Лига, играна в Стара Загора. Георги Йомов в 50-ата минута откри резултата, а Иван Минчев в 69-ата изравни.

Крайното 1:2 оформи Галин Иванов в 75-ата минута. След края на срещата почитателите на домакините желаеха оставката на Александър Томаш.

В 14-ата минута след удар на Яя Меледже и последвал рикошет в тялото на Мартин Камбуров Берое можеше да поведе в резултата, само че топката прелетя над напречната греда. В 29-ата минута Вандерсон реализира добър пробив по левия фланг на офанзивата на Берое. Бразилецът опита паралелен пас по земя в наказателното поле, само че Милен Гамаков подложи крайник и почисти. В 38-ата минута Янис Карабельов блокира с тяло мощен удар на Вандерсон, ориентиран право към вратата на Георги Георгиев.
Източник: fakti.bg