Берое спря неприятната си серия от две поредни загуби по

...

Берое взе своето в Русе с класика

Берое спря неприятната си серия от две следващи загуби по най-хубавия вероятен метод. Заралии взеха триумфа в сложното посещение на Дунав и зарадваха новия си ментор Димитър Димитров. Те надвиха с 3:0 и още веднъж чукат на вратата на Топ 6.

Ветеранът Мартин Камбуров се появи в своя мач №400 в родния хайлайф и го ознаменува с попадение №226, с което откри резултата в 57-та минута. По-малко от четвърт час преди края Ибрахима Конте осъществя и втория гол и постави точка на разногласието. Конте оформи класиката преди края и подпечата трите точки.

Така старозагорци събраха 24 точки, с колкото е и Черно море в разногласието за Топ 6. Дунав със своите 16 точки диша към момента умерено, само че там проблемите са от друго естество.
Източник: fakti.bg