Берое спечели с 1:0 гостуването си Витоша Бистрица в мач

...

"Берое" се върна към победите след успех срещу "Витоша"

" Берое " завоюва с 1:0 гостуването си " Витоша " Бистрица в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение бе дело на Педро Еуженио.

С този триумф старозагорци се върнаха на победния път след три поредни срещи без триумф. Те събраха актив от 20 точки и заемат петата позиция в родния шампионат. " Бистришките тигри " пък остават в дъното на таблицата с едвам 2 точки.

" Берое " поведе в 14-ата минута, когато Драгош Фирцулеску подаде на Еуженио в наказателното поле и той с обмислен удар вкара за 1:0. Малко преди почивката Георги Амзин можеше да изравни, само че ударът му бе избит от Душан Перниш.

До края на срещата се откриха още няколко голови благоприятни условия пред играчите на " Берое ", които обаче не доведоха до нови попадения.
Източник: btvnovinite.bg