Берое разгроми в събота Ботев (Враца) с 6:0, но двама

...

Проблеми с контузени в Берое след разгрома над Ботев

Берое разгроми в събота Ботев (Враца) с 6:0, само че двама от играчите, които се появиха като запаси след почивката се контузиха.

Доста съществено е ситуацията при Радослав Апостолов, за който има подозрение, че е скъсал връзки на коляното. За да се откри тъкмо степента на контузията, той ще се подложи на обстойни прегледи на следващия ден в столична клиника.

Авторът на петия гол Кийлън Лабон има мускулен проблем и ще отсъства най-малко 2 седмици. И двамата престояха на терена единствено по няколко минути.

Старши-треньорът Димитър Димитров-Херо провежда две инспекции по врмем на паузат. На 2-и септември, сряда Берое играе с четвъртия в Югоизточната Трета лига Черноморец 1919 (Бургас). В събота, 5-и септември, е мачът сред беройци и втородивизионния Хебър.

И в двата мача ще играят оптимално доста време новите попълнения, които към момента не са се приспособили - Кукула и Еривалдо.
 Туба: Прекарах прелестна година в Берое