Берое посреща ЦСКА в двубой от 11-ия кръг на efbet

...

НА ЖИВО: Берое нокаутира ЦСКА

Берое посреща ЦСКА в дуел от 11-ия кръг на efbet Лига. Двата отбора сигурно ще търсят единствено триумф, а вие може да следите срещата директно в ефира на DIEMA SPORT и минута по минута на GONG.BG от 20:30 часа. Тимът от Стара Загора води с 2:0 малко преди края на мача. Конте откри резултата с втория прецизен удар към вратата на Бусато в 32-ата минута. Шутът на атакуващият състезател на домакините мина под плонжа на вратаря на "червените ". През втората част Бригидо, който се появи като запаса напредна добре и с мощен шут матира Бусато за 2:0 в 77-ата минута

ЦСКА краткотрайно е на 4-ото място с 19 точки, а Берое е на 7-ото място с 15.

Берое - ЦСКА - 2:0
голмайстор: 1:0 Конте (32), 2:0 Бригидо (77)

Ето и съставите на двата отбора:

Берое: Перниш, Алкан, Цветков, Охене, Виана, Бандаловски, Конте, Василев, Йосипович, Генев, Минчев

ЦСКА: Бусато, Кери, Занев, Малинов, Евандро, Бикел, Мазику, Турицов, Тиаго, Соу, Албентоса

арбитър: Драгомир Драганов