Берое победи с 3:2 носителя на Купата на Армения по

...

Берое победи носителя на Купата на Армения

Берое победи с 3:2 носителя на Купата на Армения по футбол Гандзасар в контрола в Банско. Старозагорци откриха резултата в средата на първото полувреме, когато Борислав Цонев се възползва от недоразумение сред бранител и вратаря на противника и прати топката в мрежата.
Арменците изравниха от дузпа посредством Гегам Харутюнян малко след почивката след игра с ръка в наказателното поле на Александър Василев. Берое си обезпечи триумфа с два бързи гола на Мартин Камбуров малко преди края. В 80-ата минута Камбуров се разписа с прекрасен удар от въздуха след пас на Мартин Райнов, а три минути по-късно още веднъж той засече подаване в пеналта на Рубен Бригидо за 3:1. Три минути преди края Артур Адамян вкара втори гол за Гандзасар за крайното 3:2 за Берое. Първа лига 1 кръг, събота 21 юли  Славия 18:00  Берое