Берое победи категорично Славия с 2:0. В герой за заралии

...

Мартин Камбуров разпиля Славия в последният си мач за Берое

Берое победи изрично Славия с 2:0. В воин за заралии още веднъж се трансформира Мартин Камбуров, реализирайки и двете попадения за триумфа. Това бе и последният мач на нападателя с екипа на старозагорци, откакто получи жълт картон и ще пропусне гостуването в последния кръг на ЦСКА. Голмайсторът добави две, правейки броя си в елита на 237 попадения - с 16 по-малко от легендата и рекордьор Петър Жеков. През първата част Камбуров се разписа от дузпа, а при започване на второто полувреме оформи крайният резултат.

Берое приема Славия в предпоследния кръг на efbet Лига за сезон 2019/2020 и играят при резултат 2:0. След 12 минути игра Камбуров откри резултата. Капитанът на заралии удвои преднината на домакините при започване на втората част.