Берое победи Черноморец с 6:0 в контролна среща, играна днес

...

Берое разгроми Черноморец в контролна среща

Берое победи Черноморец с 6:0 в контролна среща, играна през днешния ден на подготвителния терен над стадион " Берое ".

Попаденията бяха дело на Октавио, който се разписа на два пъти - в самия завършек на първото полувреме и след почивката,на Кукула от дузпа, на Алиун Фал също с два гола и на Гаюс Макута.

Дебют за първия отбор направиха капитанът на юношите до 19 години Божидар Пенчев, вратарят на Берое U19 Радостин Георгиев и централният бранител Георги Маджаров. Халфът стартира в титулярния състав и бе един от двамата играчи на Берое, които останаха на терена през всичките 90 минути. Другите двама юноши - Радостин Георгиев и Георги Маджаров влязоха в игра в средата на второто полувреме.

Първи минути за Берое записа привлеченият през предходната седмица Еривалдо. Португалското крило също имаше положителни изяви. Той даже можеше да разпише откакто се пребори със противник в средата на терена.

В игра за Черноморец пък се появиха двама юноши на Берое - Стоян Вергиев и Валентин Иванов. Следващата контролна среща на Берое е в събота, противник е Хебър (Пазарджик).
 Проблеми с контузени в Берое след разгрома над Ботев (Враца)