Берое и Спартак (Пловдив) завършиха 1:1 в контрола, играна на

...

Берое върти реми в контрола

Берое и Спартак (Пловдив) приключиха 1:1 в контрола, играна на подготвителното игрище на стадион " Берое " в Стара Загора.

Пловдивчани откриха резултата в 40-ата минута на мача. Тогава Георги Лазаров от гостите бе изведен самичък против вратаря Артур Мота, преодоля го и вкара на празна врата.

Берое въпреки всичко съумя да избегне провалянето в последните минути на срещата. Изравнителният гол бе дело на Лучано Скуадроне. Той засече центриране на Политино.

Следващата контрола на отбора на Берое е в събота (10 февруари) против Спартак (Плевен), като мачът още веднъж ще се играе в Стара Загора от 14:00 часа.

Берое стартира с шестима свои юноши в стартовия си отбор.

Съставът на " зелените ": Артур Мота, Викторио Вълков, Хуан Пабло Саломони, Старислав Йовков, Илиян Стоянов, Александър Петров, Денислав Станчев, Хавиер Силго, Дамян Йорданов, Роналдо Камара, Федерико Санети.