Берое и Арда завършиха при резултат 2:2 в пореден мач

...

Десет от Арда измъкнаха точка от Берое

Берое и Арда приключиха при резултат 2:2 в следващ мач от плейофната фаза на efbet Лига.
Давиде Мариани откри в 18-ата минута с прекрасен техничен изстрел, а Серкан Юсеин удвои в 49-ата от близко, откакто получи прекрасен паралелен пас от Даниел Генов. Едва 120 секунди след попадението на полузащитника Иван Коконов понижи след прекрасен пробив на Ковачев.

В средата на второто полувреме Светослав Ковачев си изкара втори жълт и надлежно червен картон, откакто опита да си изпроси нарушаване в половината на заралии. В последната минута на постоянното време Бен Юсеф си изкара жълт картон, откакто топката срещна ръката му в наказателоното поле на старозагорци, а от последвалата дузпа Тонислав Йорданов с мощен удар в средата на вратата донесе точката за кърджалийци.
Източник: tribune.bg