Берое 04 март 12:30 Септември София Състав 73 Иван Караджов

Берое

04 март 12:30

Септември София
 Състав 73 Иван Караджов 21 Димитър Шейтанов 2 Густаво Асис 5 Асен Георгиев 3 Гомес Сана 24 Атанас Кабов 5 Зария Ламбулич 4 Иван Арсов 6 Макс Челич 26 Константин Чешмеджиев 8 Серкан Юсеин 20 Красимир Станоев 14 Педро Енрике 11 Мартин Ачков 16 Симеон Мечев 14 Мартин Стоянов 21 Винни Трибулет 18 Петър Чуич 77 Божидар Пенчев 25 Себастиан Якубяк 98 Тонислав Йорданов 9 Валентин Йосков Треньор Николай Киров Светослав Петров Резерви 23 Иван Гошев 1 Иван Василев 7 Йоан Бауренски 7 Айкут Рамадан 9 Калоян Кръстев 23 Йоан Гаврилов 11 Денислав Станчев 3 Мартин Петков 15 Георги Динков 13 Мартин Николов 17 Спас Георгиев 19 Митко Митков 18 Клайдер Машедо 17 Симеон Александров 44 Атанас Йорданов 22 Михаил Полендаков 10 Димитър Костадинов
Берое приема Септември (София) в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. Срещата под Аязмото стартира в 12:30 ч. и ще бъде ръководена от Радослав Гидженов.

Преди този мач заралии са на 11-ото място с 20 точки. Септември пък е 14-ти с 16 пункта.

В лагера на Берое няма осъдени, а за пръв път Николай Киров ще може да разчита на новите попълнения Зария Ламбулич и Клайдер Машедо.
 Добри вести за Берое преди мача със Септември

Старши треньорът на Берое Николай Киров се чака да може да разчита на последното ново попълнение

Септември има едвам 1 победа в последните си 14 мача, което оставя тима на 13-а позиция с едвам 16 точки. Атанас Кабов се завръща в първия състав, което е добра вест за софийския клуб. Все още Септември в никакъв случай в историята си не е печелил точка в посещение на Берое.

До този миг двата отбора са изиграли 7 мача между тях в най-високото равнище на българскя футбол, а в тях статистиката демонстрира 5 победи за " Берое " и 2 триумфа за " Септември " при голова разлика от 15:9 в интерес на " зелените ".

През сегашния сезон двата отбора се изправиха в мач от 7 кръг в София, който домакините завоюваха с 3:1. Тогава Симеон Александров и Красиан Колев дадоха преднина за Септември, а Стийв Траоре понижи тъкмо преди почивката. През втората част Димитър Костадинов оформи крайния резултат.