БЕРЛИН (AP) — Последният Дармщат имаше два късни гола, отхвърлени

...

Последният Дармщат се съжалява за решенията на VAR при равенство срещу Бремен в Бундеслигата

БЕРЛИН (AP) — Последният Дармщат имаше два късни гола, отхвърлени от VAR и позволи автогол, защото се организира 1-1 на Вердер Бремен в Бундеслигата в събота.

Тим Скарке смяташе, че е спечелил мача в седмата минута на добавеното време за Дармщат, само че голът беше анулиран, защото топката удари ръката му от вратаря на Бремен Опит за изчистване на Михаел Зетерер.

Скарке бе анулиран още един гол за засада в 78-ата, а автоголът на Кристоф Цимерман в осмата минута донесе на Бремен дял от точките.

Трето място Щутгарт беше държано 1-1 при посещение на Кьолн. Все още имаше шест точки пред Борусия Дортмунд преди Дортмунд да играе с Хофенхайм в неделя.

Унион Берлин и нарасналият Хайденхайм също приключиха наедно 2-2, печелейки точка в битката си против изпадането.

Никола Доведан изстреля Хайденхайм напред с невъзмутим свършек в третата минута, само че Юнион отвърна с два бързи гола преди почивката. Робин Госенс ​​изравни в 44-ата, три м...