Бенфика записа класическа победа с 3:0 в двубоя си срещу

...

Бенфика отнесе мексиканци с класика

Бенфика записа класическа победа с 3:0 в дуела си против Чивас Гуадлахара от приятелския шампионат Интернешънъл чемпиънс къп. Срещата се организира на “Levi's Stadium” в Санта Клара, Съединени американски щати, а португалците преобладаваха съвсем от самото начало и справедливо стигнаха до триумфа.

Раул де томас откри резултата в 4-ата минута, а Рафа Силва удвои в 70-ата. Класическото 3:0 в интерес на “Лисабонските орли” направи Харис Сеферович в 73-ата минута.

Това бе първи триумф за Бенфика в тазгодишното издание на Интернешънъл чемпиънс къп. Следващият мач на португалците е с Фиорентина на 25 юли. Чивас пък записва втората си загуба в конкуренцията и на 24 юли ще играе против Атлетико Мадрид.