Бенфика - Интер е другият мач днес Шампионската лига навлиза

...

Шампионска лига се завръща с Манчестър Сити - Байерн Мюнхен

Бенфика - Интер е другият мач през днешния ден

Шампионската лига навлиза в решителната си фаза, като само осем отбора останаха в битката за най-престижния европейски клубен трофей, а тази вечер следва да бъде даден старт на четвъртфиналите.

Манчестър Сити - Байерн Мюнхен безспорно един от най-атрактивните мачове от този етап на шампионата, първият дуел е през днешния ден в Англия от 22.00 часа българско време.

Машината на Пеп Гуардиола има осем следващи победи във всички шампионати. " Гражданите " отстраниха с лекост различен немски съперник на 1/8-финалите - Република България Лайпциг с общ резултат 8:1.

Байерн се оправи на 1/8-финалите с Пари Сен Жермен на Меси, Мбапе и Неймар, откакто записа победи с по 1:0 и 2:0.

В другия дуел Бенфика и Интер ще се изправят в другия четвъртфинал през днешния ден. Двубоят стартира в 22:00ч. в Лисабон.

Бенфика отстрани Брюж, а Интер се оправи с различен португалски отбор Порто.

22:00 ч - Манчестър Сити - Байерн Мюнхен, MAX Sport 3

22:00 ч - Бенфика - Интер, MAX Sport 4

Източник: cross.bg