Бенфика и Интер направиха зрелищно 3:3 в двубой от Група

...

Интер не се предаде и се пребори за точка след три гола пасив срещу Бенфика

Бенфика и Интер направиха зрелищно 3:3 в дуел от Група " D " на Шампионската лига. В Лисабон " орлите " поведоха с 3:0 до почивката след хеттрик на Жоао Марио, само че с попадения на Марко Арнаутович, Давиде Фратези и Алексис Санчес през второто полувреме " нерадзурите " взеха точка и по този начин остават на второ място в групата с 11 точки.

Бенфика пък се бори за място в Лига Европа.
 Арсенал - Ланс 6:0 в Шампионска лига
Арсенал хвърли здрав пердах на Ланс и си подсигурява присъединяване в плейофите

Ето детайлности

Първите 45 минути бяха белязани от Жоао Марио, който означи хеттрик. Обратът на Интер стартира в 51-ата минута, първо се разписа Арнаутович, по-късно Фратези, а Алексис Санчес оформи крайния резултат от дузпа в 72-ата минута.

Бенфика остана без победа в Шампионската лига, а в последния кръг ще би трябвало да победи Залцбург с повече от два гола разлика, с цел да продължи в Лига Европа.