Беневенто победи с 1:0 като гост Асколи в четвъртфинален плейоф

...

Атанас Илиев се размина със Серия А

Беневенто победи с 1:0 като посетител Асколи в четвъртфинален плейоф в Серия " Б ". Българският национал Атанас Илиев остана запаса за домакините, които се простиха с очакванията за място в елита.

Единственото попадение бе дело на Джанлука Лападула. 32-годишният някогашен нападател на Милан се разписа в 38-ата минута. Асколи направи куп пропуски и в двете полувремена, а ветеранът Федерико Диониджи получи червен картон в добавеното време.
 Пламен Илиев на крачка от завръщане в румънския хайлайф

Херманщат е доста покрай завръщането си в Лига 1 на Румъния, откакто реализира скъпа победа с 2:1 при гостуването си на Университатя (Клуж)

В идващия кръг от плейофите Беневенто ще се изправи против Пиза, а Монца, където играе Валентин Антов чака спечелилия от двойката Бреша - Перуджа.