Белгийският Гент затвърди домакинската доминация в тазвечерните двубои от третия

...

Гент се възползва от домакинското си предимство и прати у дома Рапид

Белгийският Гент затвърди домакинската доминация в тазвечерните дуели от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Селекцията на Вим Де Бекер не остави подозрение в по-голямата си класа и надделя Рапид (Виена) с 2:1. По този метод " бизоните " са на победа разстояние от групите на най-комерсиалния футболен шампионат. През идната седмица те ще одобряват на собствен терен Динамо (Киев).
 ПАОК сервира огромната сензация, грандът Бенфика се елементарни с фантазиите си за ШЛ

Гръцкият гранд се класира за плейофите след триумф с 2:1

Резултатът в тази среща бе открит в 36-ата минута. Кумс центрира съвършено в наказателното поле, където Никлас Дорш бе чудесно пласиран и с глава юношата на Байерн (Мюнхен) се разписа за 1:0.

В 59-ата минута рейд на грузинеца Чакветадзе приключи с неговото фаулиране в полето на австрийците и шведският арбитър Екберг уточни дузпата. Зад топката застана Яремчук, който въпреки и с малко шанс, преодоля Щребингер за 2:0.
 Динамо (Киев) е на победа разстояние от групите на Шампионската лига

Украинският гранд се класира за плейофите след триумф с 2:0 над АЗ Алкмаар

Секунди преди последния съдийски сигнал, Рапид стигна до попадение посредством хубаво самостоятелно осъществяване на Юсуф Демир. То обаче имаше напълно почетен темперамент и не оказа помощ на австрийците за освен това в този квалификационен дуел.

ГЕНТ - РАПИД (ВИЕНА) 2:1

1:0 Дорш (36 " ), 2:0 Яремчук-дузпа (59 " ), 2:1 Юсуф Демир (90+3 " )