Белгийската полиция арестува в град Земст 27-годишна жена, която е

...
Белгийската полиция арестува в град Земст 27-годишна жена, която е
Коментари Харесай

Чудовищно зверство разтърси Белгия!

Белгийската полиция арестува в град Земст 27-годишна жена, която е упрекната в убийството на своето 2-годишно момиченце. Обгорените остатъци на детето били открити в електрическата грил скара, осведоми " Дейли Мейл ". Съобщава се, че в полицията е получен сигнал от съседите на майката откакто те чули трогателен детски зов, а по-късно забелязали пушек, излизащ под вратата на гаража.

Служителите на реда неотложно пристигнали на мястото и разкрили дамата, която е с африкански генезис, покрай електрическия грил, върху който лежало обгореното детско тяло.



" Ние трябваше да изгорим дружно, с цел да попаднем в парадайса ", декларирала майката по време на разпита от следователите.

По-късно се изяснило, че сега на осъществяването на убийството дамата е страдала от меланхолия. От полицията означават, че майката може да е с психологично заболяване.

Превод и редакция: БЛИЦ



Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР