Белгия записа тежка домакинска загуба от Нидерландия в мач от

...

Нидерландия удари тежко Белгия

Белгия записа тежка домакинска загуба от Нидерландия в мач от група 4 на Лига А от Лигата на нациите.

" Лалетата " се постановиха с 4:1 след тотална доминация посред Брюксел.

Лошата вечер за белгийците стартира в 27-ата минута, когато Лукаку се контузи и изиска да бъде сменен, а в 40-ата минута гостите поведоха с гол на Стивън Бергвайн след асистенция на Франки де Йонг.

Роберто Мартинес изкара капитана Еден Азар от играта и пусна Дрис Мертенс през второто полувреме, само че това не даде необикновен резултат.
 Австрия шокира Хърватия

Ето детайлности

След последвала гневна офанзива на отбора на Луис ван Гаал, Мемфис Депай увеличи до 0:2 в 51-ата минута.

Дензъл Дъмфрис 11 минути по-късно означи гол за 0:3, с цел да " довърши " белгийците с втория си гол в 66-ата минута.

Мичи Батшуай вкара утешителния гол за Белгия в 93-ата минута, само че единствено, с цел да оформи крайното 4:1.