Белгия победи с 3:2 като гост Германия в най-интересната  контрола

...

Белгия би Германия за първи път от близо 70 години

Белгия победи с 3:2 като посетител Германия в най-интересната  контрола нощес. " Червените дяволи " използваха слабостите на Бундестима в отбранителен проект и реализираха първа победа над този противник от 69 години.

Яник Ферейра-Караско, Ромелу Лукаку и Кевин де Бройне означиха попаденията за Белгия, а за домакините точни бяха Никлас Фюлкруг от дузпа и Серж Гнабри.

Ханзик Флик направи три промени в състава спрямо успеха над Перу преди няколко дни, като от първата минута започнаха Тило Керер, Леон Горетцка и Серж Гнабри.

На върха на офанзивата още веднъж беше Никлас Фюлкруг, а Тимо Вернер нападаше по левия фланг. като крайни бранители стартираха Мариус Волф и Давид Раум.

Двубоят на " Райн Енерги Щадион " В Кьолн събра близо 50 000 фенове, които останаха стъписани от многочислените неточности в отбраната на Бундестима, изключително преди почивката. Играчите на Ханзи Флик като че ли се виждаха за първи път, а против тях имаше противник, жаден за попадения.
Източник: lupa.bg