Беласица победи Надежда (Доброславци) с 2:0 в контрола. Домакините от

...

След пет години: Бела бие на Цар Самуил, ромски оркестър свири нонстоп

Беласица победи Надежда (Доброславци) с 2:0 в контрола. Домакините от Петрич играха на своя клубен стадион " Цар Самуил " за първи път от пет години. Първият гол в срещата беше маркиран в 21-ва минута от Валентин Костов с глава след центриране в наказателното поле на гостите. В 24-та минута Мартин Таушанов като по конец насочи топката към Георги Спасов и той опъна мрежата зад Димитър Симеонов за 2:0.

До края на полувремето още веднъж по-добрият тим на терена беше този на домакините, само че Благой Наков на два пъти изскачайки очи в очи с вратаря на гостите на съумя да го простреля. След почивката футболистите на Надежда заиграха по-добре, търсейки смяна в следствие в своя изгода, само че вратаря на Беласица Захари Димитров се отличи с няколко невероятни намеси. Тази среща беше следена от към 1000 фенове, а ромски оркестър поддържаше от самото начало домакините.