Беласица и Миньор (Перник) завършиха 2:2 в Коларово в мач

...

Беласица и Миньор завършиха наравно

Беласица и Миньор (Перник) приключиха 2:2 в Коларово в мач от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига.

По едно полувреме си поделиха футболистите на двата тима. През първата част на срещата офанзивите на гостуващия отбор бяха по-качествени и напълно заслужено се прибраха на отмора с два гола преднина.

Първото попадение в срещата бе дело на Георги Ризов в 27-ата минута, а второто в 33-ата минута на Георги Недялков. Само положителните намеси на вратаря на Беласица Благой Стоянов бе причина да не падне нов гол в мрежата на Бела до почивката.

След подновяването на играта Беласица потегли в офанзиви към противниковата врата. В 52-ата минута Запро Динев след независим пробив понижи резултата. В 78-ата минута Аспарух Шамкалов също след самостоятелна акция изравни резултата за 2:2. Югозападна Трета лига 10 кръг, неделя 8 октомври  Беласица 2:2краен резулат  Миньор (Перник)