Беглец, преследван от полицията в продължение на шест дни по

...
Беглец, преследван от полицията в продължение на шест дни по
Коментари Харесай

В Германия осъдиха Рамбо на 3 г. затвор

Беглец, преследван от полицията в продължение на шест дни по време на огромна акция в Шварцвалд в Германия , е наказан на 3 година затвор , осведоми ДПА.

Съд в Офенбург осъди 32-годишния Ивес Рауш по разнообразни обвинявания, в това число взимане на заложници, кражба на оръжие и заплашване на четирима служители на реда с револвер, откакто им взел оръжията през предишния юли.
 Германската полиция преследва „ Рамбо”
Германската полиция преследва „ Рамбо ”

Около 100 служители на реда претърсват гората благодарение на специфични елементи, хеликоптери и кучета

Осъденият е именуван Рамбо.

Защитата изиска от съда да получи година и половина затвор.

При ареста от мъжа са конфискувани четири огнестрелни оръжия.

Ивес Рауш живял в къща за посетители към 3 година преди да бъде изпъден за неплатен наем. След това живял в колата си известно време, преди да се реалокира в барака в гората.

На 13 юли към 100 служители на реда хеликоптери и кучета.
 В Германия арестуваха „ Рамбо “ след пет дни на търсене
В Германия арестуваха „ Рамбо “ след пет дни на търсене

При ареста от мъжа са иззели четири огнестрелни оръжия

Говорител на полицията предизвести тогава, че мъжът има душевен проблеми и не би трябвало да бъде доближаван.

Според " Билд " той е лежал в пандиза, откакто прострелял приятелката си с лък.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР