Бдин (Видин) удари Академик (Свищов) с 5:0 и продължава с

...

Бдин направи три от три и е на върха

Бдин (Видин) удари Академик (Свищов) с 5:0 и продължава с цялостен точков актив след третия кръг на Северозападна Трета лига. Само първите 10 минути се оказаха задоволителни за селекцията на играещия треньор Николай Цветков-Демона с цел да наклони сензитивно везните към следващ триумф.
 Демона: Академик (Свищов) е сложен противник Демона: Академик (Свищов) е сложен противник
Цветомир Тодоров откри резултата в началните секунди откакто Емануел Виейра де Соуса му смъкна топката с гърди. Александър Соколов удвои от дузпа в 11-ата. Само за 180 секунди, домакините дефинитивно повалиха противника с два гола незабавно след почивката.
 Росен Илков: Който направи по-малко неточности ще завоюва Росен Илков: Който направи по-малко неточности ще завоюва
Вкараха ги Емануел Виейра де Соуса и Стивън Милчев надлежно в 47-ата и 49-ата минута. Първият се разписа и в 85-ата минута – 5:0.