Бдин (Видин) се наложи с 4:1 над Етър II във

...

Лидерът Бдин с нова победа

Бдин (Видин) се наложи с 4:1 над Етър II във Велико Търново и с цялостен актив, затвърди лидерската си позиция. Двубоят е от осмия кръг на Северозападната Трета лига.
 Демона: Етър II може да сервира неприятна изненада Демона: Етър II може да сервира неприятна изненада
Цветомир Тодоров даде звук за триумфа в 19-ата минута с попадение от дузпа, отсъдена за нарушаване против Емануел Виейра де Соуса. Домакините са безапелационни, че няма фаул против бразилеца.
 Етър II излиза против водача Етър II излиза против водача
Стивън Милчев удвои задатъка на гостите в 50-ата минута. Около четвърт час по-късно Денислав Георгиев върна интригата с гол за „ виолетовите “. Емануел Виейра де Соуса обаче направи 1:3 в 74-ата минута. Накрая прецизен за бдинци беше и Ангел Каишев.