"Бдин" (Видин) се наложи с 4:0 над гостуващия му "Янтра"

...

Бдин разгроми с 4:0 Янтра /Полски Тръмбеш/

"Бдин " (Видин) се наложи с 4:0 над гостуващия му "Янтра " (Полски Тръмбеш) в мач от шестия кръг на Северозападна Трета лига.
Мачът стартира нервно. Още в началните секунди гостите желаеха дузпа, само че съдията не реагира и при последвалата офанзива на домакините отсъди фаул. Цветомир Тодоров извърши точно за 1:0. След центриране от корнер в 15-ата минута настана блъсканица и Ивайло Иванов удвои преднината на бдинци. Те можеха да вкарат още до края на първата част. През нея Тони Маречков и Любомир Генчев пропуснаха да се разпишат за противника.
Малко след почивката реферът отсъди дузпа за нарушаване против Александър Соколов. От "Янтра " още веднъж не бяха съгласни с решението му. Потърпевшият обаче извърши за 3:0. Селекцията от Полски Тръмбеш натисна, само че Маречков и влезлият като запаса Калоян Илиев пропиляха головите благоприятни условия. Видинчани също имаха шансове. Единият го оползотвори Валдемар Лашков, завършвайки контраофанзива с гол.