Бдин (Видин) победи в Дреновец едноименния тим с 4:2. Двубоят

...

В Дреновец дерби не стана

Бдин (Видин) победи в Дреновец едноименния отбор с 4:2. Двубоят е от втория кръг на Северозападна Трета лига. Очакваното дерби на Област Видин не се получи.

Селекцията на играещия треньор Николай Цветков доминираше тотално, а след 4:0 понижи сензитивно оборотите. Резултатът стана типичен единствено след 21 минути. Тон за триумфа даде Цветомир Тодоров с попадение от фаул в 10-ата минута.
 Демона: По-добри сме от Дреновец Демона: По-добри сме от Дреновец
След още толкоз време, Николай Цветков удвои с удар от границата на наказателното поле. Бразилецът Емануел Виейра де Соуса вкара третия гол с шут от 25 метра. Десетина минути след почивката се разписа и Янек Кирилов. Домакините осъществиха два пъти, посредством Венелин Тодоров в 70-ата и Александър Веселинов в 85-ата минута.