Бдин (Видин) надигра в Свищов местния Академик с 2:0 в

...

Бдин с очакван успех в Свищов

Бдин (Видин) надигра в Свищов локалния Академик с 2:0 в среща от 21-ия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен триумф на гостите предвид на превъзходството им в мача. Герой за тях стана Валдемар Лашков, който осъществя две попадения. В 17-ата минута топката беше центрирана, Деян Захариев я смъкна и Лашков откри резултата. Двамата създадоха и второто попадение. То падна в 31-ата минута, когато Захариев стреля с глава, Владимиров мазета и Лашков беше прецизен при добавката. Капитанът Калоян Цветков и влезлия като запаса Александър Веселинов пропуснаха да създадат успеха по-изразителна. В 70-ата минута пък видинския вратар беше трансфериран, топката се удари в гредата, върна се на терена и Денис Николов я шутира надалеч от вратата.