Бдин надигра Пещера (Галата) с 4:0 във Видин. Двубоят е

...

Бдин без проблеми срещу Пещера

Бдин надигра Пещера (Галата) с 4:0 във Видин. Двубоят е от 22-ия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините започнаха вихрено и секунди след началния съдийски сигнал към този момент имаха гол задатък. Реализира го Андрей Атанасов от близко. Четвърт час по-късно, Младен Николаев опита да избие прострелно ориентирана топка, само че си вкара автогол. В 30-ата минута пък Станислав Жеков опъна мрежата след двойно подаване с Атанасов. Всичко дефинитивно завърши в началните секунди след почивката, когато Атанасов се разписа за повторно. Той пропусна да вкара още два пъти. Съотборниците му също имаха положителни благоприятни условия за попадение.
 Пещера (Галата) чака тежък мач във Видин Пещера (Галата) чака тежък мач във Видин