Байерн записа убедителен успех с 5:0 при гостуването на последния

...

Байерн отнесе Бохум с пет безответни гола

Байерн записа безапелационен триумф с 5:0 при гостуването на последния Бохум в осмия кръг на Бундеслигата. Баварците се върнаха на върха в класирането с равни точки и по-добра голова разлика от втория. Бохум към момента няма победа от началото на сезона и на дъното на таблицата.

Майкъл Олисе откри резултата в 16-ата минута след. Само осем минути по-късно Джамал Мусиала повиши на 0:2. Той още веднъж вкара след статично състояние и центриране на Кимих.

12 минути след почивката баварците сложиха точка на разногласието. Мусиала откри Хари Кейн и англичанинът направи 0:3. В 65-ата минута резервата Сане повиши на 0:4, наказавайки неточност на Бохум. Само шест минути по-късно и Коман се разписа за 0:5.

Така Байерн отговори по най-хубавия метод на.
Източник: flashnews.bg